Чи є сувеніри контрабандою?

Доброго дня!

Збираюсь їхати до Європи і, відповідно, привезти сувенірів своїм родичам та друзям – статуетки, одяг, аксесуари і т.п. В якій кількості їх можна привезти, щоб це не вважалось контрабандою?

 

Доброго дня!

Незаконне переміщення через митний кордон України товарів, які вільно обертаються в Україні утворює склад злочину, передбаченого ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України (надалі - КК), лише за наявності вказаних у КК спеціальних ознак:

  • великих розмірів
  • певного способу переміщення через митний кордон (з приховуванням від митного контролю або поза митним контролем)

 

Контрабанда товарів вважається вчиненою у великих розмірах, якщо їх вартість у тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян (сума неоподатковуваного мінімуму встановлюється на рівні податкової соціальної пільги. Згідно із абз. 8 п. 1 р. XIX ПКУ з 01.01.2011 р. до 31.12.2014 р. податкова соціальна пільга дорівнює 50 % розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленої законом на 1 січня звітного податкового року).


Рейтинг:
0
  Дата и время публикации:
Автор
Ф.И.О  Годецкий Игорь Юрьевич
Рейтинг:  1-й юрист на сайте
Отзывы:  ( + 119 / 1 / - 0 )
Организация:  Лига защиты прав человека
На сайте!

Комментарии




вул. Княжий Затон 16-а, оф 99 м. Київ, 02095, Україна

Техподдержка:
E-mail: support@moyadvokat.kiev.ua
Адвокат Киев — юридические консультации on-line

Copyright 2012 © Все права защищены.