Часті питання


Як отримати консультацію на цьому сайті?

Чи можу я оплатити ваші послуги безготівкою?

Чому я повинен довіряти Вам та вашим юристам?

Чому користувачам провайдера IP.NET надається право безкоштовної консультації?1)Як отримати консультацію на цьому сайті?

Для цього вам необхідно зареєструватися в нашій системі та після цього заповнити форму з ваших питань:


2)Чи можу я оплатити ваші послуги безготівково?

Так, ви можете оплачувати наші послуги безготівково. Для цього Вам необхідно сплатити рахунок, виставлений консультантом.

Ви можете надіслати на мейл техпідтримки (support@moyadvokat.kiev.ua) скан квитанції з підтвердженням оплати, тоді платіж буде зарахований миттєво.

3)Чому я повинен довіряти Вам і вашим юристам?

Цей проект засновано відомим адвокатом Годецьким Ігорем Юрійовичем. Його мета – допомогти людям у будь-якій точці України отримати якісну та своєчасну юридичну допомогу. Проект існує як юридична особа "Ліга захисту прав людини" та є платником податків на загальній підставі. Тому ми абсолютно легальна компанія з РЕАЛЬНИМ ФІЗИЧНИМ АДРЕСОЮ : вул. Княжий Затон 16-а, оф 99 м. Київ, 02095, Україна. Більш детальну інформацію про компанію ви можете прочитати в розділах "Контакти" та "Про нас". Як платіжна система ми використовуємо Ukrpays.com. Її надійність та безпека підтверджена компанією ВебТраст: https://www.webtrustukraineseal.com/5281102301

Доступ до нашої системи надається лише тим юристам, які надають диплом про вищу юридичну освіту та пропрацювали у цій сфері щонайменше 5 років. З кожним юристом наша компанія укладає угоду про співпрацю. Якщо ми отримуємо скаргу на конкретного юриста, вона детально розглядається та аналізується. У разі кількох обґрунтованих скарг ми виключаємо консультанта з нашої системи. МИ ЗНАЄМО ВСЕ ПРО НАШИХ ЮРИСТІВ.


3)Чому користувачам провайдера IP.NET надається право безкоштовної консультації?

Користувачам IP.NET надається право однієї безкоштовної консультації на сайті Moyadvokat.kiev.ua. Це пов'язано із партнерським договором провайдера IP.NET та Moyadvokat.kiev.ua. Безкоштовні консультації проводяться тільки представниками Бюро Годецького Ігоря Юрійовича та Ліги прав захисту людини. Інші юристи не зобов'язані відповідати на такі питання.


вул. Княжий Затон 16-а, оф 99 м. Київ, 02095, Україна

Техпідтримка:
E-mail: support@moyadvokat.kiev.ua
Адвокат Київ — юридичні консультації on-line

Copyright 2024 © Всі права захищені.