Реєстрація

Даний продукт існує для вирішення, в першу чергу, соціальних проблем, для того, щоб будь-яка людина могла отримати юридичну допомогу найкращих юристів України, незалежно від часу доби та місця свого перебування. У випадках, передбачених законом для безкоштовної юридичної допомоги, така допомога надається безкоштовно. Адміністрація попереджає клієнта, що вона надає послуги тільки через зв'язок між клієнтом та обраним юристом, і по перерахуванню (поверненню) коштів юристу. Адміністрація не несе відповідальності за якість наданих юридичних послуг.

Дані та адреси юристів розміщуються на сайті, згідно з письмовими документами, поданими юристами. У разі надання неякісної послуги (не надання послуги) адміністрація рекомендує клієнтам натиснути кнопку "Консультацією незадоволений" і до закінчення 14-ти денного терміну подати копію позову/скарги, завірену належним чином за адресою: м.Київ вул. Княжий Затон 16-а, оф 99 м. Київ, 02095, Україна для блокування коштів клієнта на рахунках компанії до вирішення питання в судовому порядку.

У разі виникнення проблем під час роботи з сайтом - звертатися з питаннями до адміністратора.

Повернення коштів для нерезидентів здійснюється за наявності ідентифікаційного коду. Повернення коштів провадиться лише особам, зареєстрованим як платник податків України. За відсутності ідентифікаційного коду повернення коштів не здійснюється.

Введіть достовірну інформацію. Це необхідно для зворотного зв'язку консультанта з Вами, а також для повернення грошових коштів.

Зареєструйтесь на сайті, щоб отримати консультацію

email (ваш майбутній логін):*
Ваш пароль:*
повторіть пароль:*
номер телефону:
Ваше ім'я:*

Поля позначені * обов'язкові до заповнення

Або увійдіть, використовуючи існуючий обліковий запис Facebook, Gmail ...

Войти через loginza
Зареєструвавшись ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом

вул. Княжий Затон 16-а, оф 99 м. Київ, 02095, Україна

Техпідтримка:
E-mail: support@moyadvokat.kiev.ua
Адвокат Київ — юридичні консультації on-line

Copyright 2024 © Всі права захищені.