Як одружитись, якщо батьки проти?

Доброго дня!

Я зустрічаюсь з дівчиною вже понад 3 роки. Мені 24 роки, а моїй дівчині 21. І ми дуже хочемо одружитись. Проте, її батько, дізнавшись про наші наміри, заборонив своїй доньці подавати заяву до відділу РАЦСу. Чи можу я один подати заяву про реєстрацію шлюбу від нас обох?

 

Відповідно до п.2 ст.28 Сімейного кодексу, якщо жінка і (або) чоловік не можуть через поважні причини особисто подати заяву про реєстрацію шлюбу до органу державної реєстрації актів цивільного стану, таку заяву, нотаріально засвідчену, можуть подати їх представники. Повноваження представника мають бути нотаріально засвідчені.

Отже, Ви можете подати заяву про реєстрацію шлюбу від Вашої дівчини, але вона повинна бути нотаріально посвідчена. При цьому, у Вас повинна бути нотаріально посвідчена довіреність на представлення її інтересів.


Рейтинг:
0
  Дата и время публикации:
Автор
Ф.И.О  Рудь Светлана Витальевна
Рейтинг:  6-й юрист на сайте
Отзывы:  ( + 2 / 0 / - 0 )
Организация:  Союз консультантов по экономике и праву
Был 1 год. назад

Комментарии




вул. Княжий Затон 16-а, оф 99 м. Київ, 02095, Україна

Техподдержка:
E-mail: support@moyadvokat.kiev.ua
Адвокат Киев — юридические консультации on-line

Copyright 2012 © Все права защищены.