Повернення подарунків.

Зустрічалась з хлопцем півроку, отримувала від нього подарунки (коштовності, мобільний телефон). Проте, нещодавно ми розійшлися і він, вимагає, щоб я повернула йому все раніше їм подароване, погрожує. Чи маю я право не повертати подарунки?

 

Доброго дня!

Звісно, Ви маєте право не повертати подаровані речі.

Відповідно до ч.1 ст.722 ЦК України, право власності обдаровуваного на дарунок виникає з моменту його прийняття. Інакше кажучи, з моменту отримання подарунків Ви стали повноправним власником цих речей, і розпоряджаєтесь ними на власний розсуд. Якщо ж хлопець, який зробив Вам подарунки. вимагатиме їх повернення чи ж насильно їх привласнить, його дії слід кваліфікувати за нормами статей Кримінального кодексу України.


Рейтинг:
0
  Дата и время публикации:
Автор
Ф.И.О  Рудь Светлана Витальевна
Рейтинг:  6-й юрист на сайте
Отзывы:  ( + 2 / 0 / - 0 )
Организация:  Союз консультантов по экономике и праву
Был 1 год. назад

Комментарии




вул. Княжий Затон 16-а, оф 99 м. Київ, 02095, Україна

Техподдержка:
E-mail: support@moyadvokat.kiev.ua
Адвокат Киев — юридические консультации on-line

Copyright 2012 © Все права защищены.