Про перенесення дати шлюбу

Доброго дня!

У вересні ми з нареченим подали заяву про реєстрацію шлюбу до відділу РАЦСу. Реєстрацію нам назначили на кінець жовтня. Але нещодавно я дізналась, що у жовтні місяці  очікуються зливи на декілька тижнів. Чи можемо ми з нареченим перенести своє весілля на літо?

 

Протягом тримісячного терміну наречені можуть подати до органу реєстрації актів цивільного стану заяву про перенесення дати реєстрації шлюбу. За наявності певних поважних причин дата реєстрації шлюбу може бути перенесена на будь-яку іншу дату, вказану нареченими, в межах одного року з дати подачі заяви (п. 12 третього розділу Правил реєстрації актів цивільного стану, затверджених Наказом Міністерства юстиції України №52/5 від 18.10.2000 року.)

Отже, якщо з моменту подачі заяви не пройшло три місяці, Ви можете перенести дату реєстрації на будь-яку іншу. Якщо ж строк минув, ваша попередня заява про реєстрацію шлюбу втрачає чинність. Тоді, Вам необхідно заново подати заяву про реєстрацію шлюбу.


Рейтинг:
0
  Дата и время публикации:
Автор
Ф.И.О  Годецкий Игорь Юрьевич
Рейтинг:  1-й юрист на сайте
Отзывы:  ( + 120 / 1 / - 0 )
Организация:  Лига защиты прав человека
Был 3 ч. назад

Комментарии




вул. Княжий Затон 16-а, оф 99 м. Київ, 02095, Україна

Техподдержка:
E-mail: support@moyadvokat.kiev.ua
Адвокат Киев — юридические консультации on-line

Copyright 2012 © Все права защищены.