С какого возраста ребёнок может выгуливать собаку?

Вопрос юристу:

Предусмотрено ли каким то законом, с какого возраста ребенок может выгуливать собаку?

 

Доброго дня!

Відповідно до ст.9 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» № 3447-VI від 21.02.2006 року

Супроводжувати домашню тварину може особа, яка досягла 14-річного віку.

Особа, яка супроводжує тварину, зобов'язана забезпечити:

 - безпеку оточуючих людей і тварин, а також майна від заподіяння шкоди супроводжуваною домашньою твариною;

 - безпеку супроводжуваної домашньої тварини;

 - безпеку дорожнього руху при проходженні з домашньою твариною біля транспортних шляхів і при їх переході шляхом безпосереднього контролю за її поведінкою.

При супроводженні домашніх тварин не допускається залишати їх без нагляду.


Рейтинг:
0
  Дата и время публикации:
Автор
Ф.И.О  Рудь Светлана Витальевна
Рейтинг:  6-й юрист на сайте
Отзывы:  ( + 2 / 0 / - 0 )
Организация:  Союз консультантов по экономике и праву
Был 1 год. назад

Комментарии




вул. Княжий Затон 16-а, оф 99 м. Київ, 02095, Україна

Техподдержка:
E-mail: support@moyadvokat.kiev.ua
Адвокат Киев — юридические консультации on-line

Copyright 2012 © Все права защищены.