Поиск



0
Гарантія на сезонне взуття

Доброго дня шановні юристи!
Влітку купила собі зимове взуття. Коли на початку грудня почала його носити, зламалась змійка. Гарантія на взуття 2 місяці. Чи маю я право повернути взуття та отримати назад свої гроші або замінити їх на іншу подібну модель?
Антоніна
 
Пані Антоніно!
  Так, ви маєте право на Ваш розсуд або повернути взуття, отримавши сплачену суму, або замінити його.
  Зимове взуття є сезонним товаром. Відповідно до додатку №1  Пос...
2012-04-12 17:33 АВТОР: Рудь Светлана Витальевна Kоментарии 0
0
Можно ли содержать домашнее животное в коммунальной квартире?

Добрый день уважаемые юристы!
Вот сложилась такая ситуация: молодая семья живет в коммуналке и хочет зависти питомца, а управляющая домом говорит, что нельзя. Предусмотрены ли такие запреты в законодательстве?
 
Доброго дня!
Відповідно до ч.7 ст.9 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» № 3447-VI від 21.02.2006 року, Дозволяється утримувати домашніх тварин - у квартирах, де проживає кілька сімей, - лише за письмовою згодою всіх мешканц...
2012-04-09 19:03 АВТОР: Рудь Светлана Витальевна Kоментарии 0
0
Винагорода за загублену тварину

 
Вітаю!
Нещодавно натрапив на оголошення наступного змісту: «Загубився чорний лабрадор з білим ошийником! Район м. Васильківська! Якщо комусь відоме місце перебування собаки, прошу повідомити за тел.*********** Винагорода гарантована!» Йдучи з роботи, я випадково побачив схожу собаку. Відшукав номер, зателефонував. Відвів собаку хазяїну, але винагороду не отримав. Чоловік сказав, що зараз грошей не має. Яким чином я можу отримати обіцяну винагороду?
 
...
2012-04-09 18:57 АВТОР: Рудь Светлана Витальевна Kоментарии 0
0
Повернення подарунків.

Зустрічалась з хлопцем півроку, отримувала від нього подарунки (коштовності, мобільний телефон). Проте, нещодавно ми розійшлися і він, вимагає, щоб я повернула йому все раніше їм подароване, погрожує. Чи маю я право не повертати подарунки?
 
Доброго дня!
Звісно, Ви маєте право не повертати подаровані речі.
Відповідно до ч.1 ст.722 ЦК України, право власності обдаровуваного на дарунок виникає з моменту його прийняття. Інакше кажучи, з моменту отримання подарунків Ви ст...
2012-04-09 18:54 АВТОР: Рудь Светлана Витальевна Kоментарии 0
1
Визнання батьківства

Доброго дня!
Приблизно 5 років назад, на курорті я познайомився з жінкою з якою мав інтимні стосунки. Пізніше я дізнався, що на той час вона була одружена. Нещодавно, я зустрів її з маленькою чотирирічною дівчинкою.
Чи маю я право звернення до суду щодо визначення батьківства? Чи не запізно?
 
Відповідно до п.1 ст.129 Сімейного кодексу України, особа, яка вважає себе батьком дитини, народженої жінкою, яка в момент зачаття або народження дитини перебувала у шлюбі з інш...
2012-04-09 18:49 АВТОР: Рудь Светлана Витальевна Kоментарии 0
0
С какого возраста ребёнок может выгуливать собаку?

Вопрос юристу:
Предусмотрено ли каким то законом, с какого возраста ребенок может выгуливать собаку?
 
Доброго дня!
Відповідно до ст.9 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» № 3447-VI від 21.02.2006 року
Супроводжувати домашню тварину може особа, яка досягла 14-річного віку.
Особа, яка супроводжує тварину, зобов'язана забезпечити:
 - безпеку оточуючих людей і тварин, а також майна від заподіяння шкоди супроводж...
2012-04-09 18:32 АВТОР: Рудь Светлана Витальевна Kоментарии 0
0
Як одружитись, якщо батьки проти?

Доброго дня!
Я зустрічаюсь з дівчиною вже понад 3 роки. Мені 24 роки, а моїй дівчині 21. І ми дуже хочемо одружитись. Проте, її батько, дізнавшись про наші наміри, заборонив своїй доньці подавати заяву до відділу РАЦСу. Чи можу я один подати заяву про реєстрацію шлюбу від нас обох?
 
Відповідно до п.2 ст.28 Сімейного кодексу, якщо жінка і (або) чоловік не можуть через поважні причини особисто подати заяву про реєстрацію шлюбу до органу державної реєстрації актів цивільного...
2012-04-06 14:23 АВТОР: Рудь Светлана Витальевна Kоментарии 0
0
Взяття кредиту в "громадянському шлюбі"

Доброго дня!
Ми з хлопцем живемо разом вже п’ять років. Обвінчались, але шлюб вирішили не
зареєстровувати. Минулого тижня я дізналась, що він без моєї згоди узяв кредит на купівлю мотоцикла…а я хочу пральну машину. Чи можу я звернутись до суду з позовом щодо визнання кредитного договору недійсним?
 
Відповідно до ч.2 ст.65 Сімейного кодексу України, дружина, чоловік має право на звернення до суду з позовом про визнання договору недійсним як такого, що укл...
2012-04-06 14:20 АВТОР: Рудь Светлана Витальевна Kоментарии 0
0
Права спадкоємця

Доброго Вам дня!
На даний момент я проживаю за кордоном, хоча і є громадянкою України. Через сварку не спілкувались з родичами з України протягом року, тому про смерть племінника дізналася випадково від чужих людей. Племінник був неодружений, дітей та батьків вже не мав. Повідомили, що заповіту складено ним не було і за відсутності близьких родичів усю спадщину прийняв його дядько по материній ліній. Я ж, у свою чергу, маю той самий ступінь споріднення з померлим, що і його дядько, з тою...
2012-04-06 13:34 АВТОР: Рудь Светлана Витальевна Kоментарии 0
0
Питання заповіту

Доброго дня! Буду вдячна за допомогу! 
7 місяців тому у мене раптово помер племінник, який не був одружений, не мав дітей та живих батьків. Заповіт ним складений не був. До спадкування закликалися баба та дід померлого (батьки батька). Через 6 місяців виявилося, що баба та дід відмовилися від спадщини – тепер вона по праву має перейти до мене та мого брата (дядька померлого). Але ж уже пройшло 6 місяців після смерті племінника. Чи не пропустили ми строки для прийняття спадщини...
2012-04-06 13:12 АВТОР: Рудь Светлана Витальевна Kоментарии 0




вул. Княжий Затон 16-а, оф 99 м. Київ, 02095, Україна

Техподдержка:
E-mail: support@moyadvokat.kiev.ua
Адвокат Киев — юридические консультации on-line

Copyright 2021 © Все права защищены.